NVKs cup for jakt- og apportprøver

Unghundklasse (UK)

Dog Photo
1
3
Rampen\'s ZXH Helt Prima

Nina Smidtsrød

Poengsum: 12

Reg.nr. NO45112/22

Dog Photo
2
3
Lyngenhalvøyas Wolt

Stig Kjøpsnes

Poengsum: 9

Reg.nr. NO36237/22

Dog Photo
3
3
Ulveslagets CTK Tjerma

Tore Tødås

Poengsum: 9

Reg.nr. NO45563/22

Åpen klasse (AK)

Dog Photo
1
3
Rampen\'s YLE Bacchus

Johanne Sverresdatter Seeberg

Poengsum: 12

Reg.nr. NO50443/21

Dog Photo
2
3
Volelias Maki

Ellinor Nesse

Poengsum: 7

Reg.nr. NO51896/21

Dog Photo
3
3
Rampejegerns Tristan

Ole Bakmann

Poengsum: 6

Reg.nr. NO40417/21

Vinnerklasse (VK)

Dog Photo
1
3
Sognexpressen\'s Kzb Nikita

ROBERT BRENDEN

Poengsum: 13

Reg.nr. NO36509/14

Dog Photo
2
3
Stakkhaugen\'s I-Enzo

Morten Andrè Sundquist Kirkesæther

Poengsum: 9

Reg.nr. NO33969/21

Dog Photo
3
3
Sako\'s Ciao Bello

Simen Brekke

Poengsum: 7

Reg.nr. NO50375/20

Unghundsklasse (UK)

Nr. Navn Rase Eier Reg.nr. Antall feltprøver Poeng
1Rampen\'s ZXH Helt PrimaKVNina SmidtsrødNO45112/22312
2Lyngenhalvøyas WoltSVStig KjøpsnesNO36237/2229
3Ulveslagets CTK TjermaKVTore TødåsNO45563/2239
4Rampen\'s ZXH SnellaKVSara Sibbern SørensenNO45107/2227
5Skåtfjellets ETS MoloKVTom LilletvedtNO40740/2226
6Heika av LillealmSVTor Haugber/Kristine HaugbergNO44936/2216
7Årnipens AnnaLVTerje SchjelderupNO52445/2213
8Fågelvinmyrans Unna HorbmáSVMia Karine JohansenSE23010/202313
9Ormkullens Js Irgas JrKVRoar HeggdalSE37514/202213
10Maya av LillealmSVØrjan AlmNO44941/2213
11Tolvmilskogens BirkSVPer Sture morkNO37203/2313
12Hella\'s D-BrunoSVKnut Arild BakkeNO42090/2211
13Havheims Tredje VàrriSVMartin TangenNO38437/2311
14Masterbakken\'s DEA LykkeKVLinda BjørnsundNO58793/2211
15Masterbakken\'s DEA ToivoKVOle Osvald KrokenNO58792/2211

Åpen klasse (AK)

Nr. Navn Rase Eier Reg.nr. Antall feltprøver Poeng
1Rampen\'s YLE BacchusKVJohanne Sverresdatter SeebergNO50443/21312
2Volelias MakiKVEllinor NesseNO51896/2127
3Rampejegerns TristanSVOle BakmannNO40417/2116
4Havheims Andre KurtSVMia AlmlöfNO43241/2016
5Åsheias Emb NilusKVCharlotte LundevikNO45352/1516
6Høldippla\'s Gullhår iSVR.Gill og E.HansenNO44265/2116
7Langsundets JierttáKVKarina KolflaathNO61595/2116
8Suldølen\'s AES UrhoKVWenche DørmænenNO42201/1616
9Skåtfjellets ETS MoloKVTom LilletvedtNO40740/2216
10Langvassåsens LunaLVLiv-Jorunn KarlsenNO39449/1524
11Huldremyras Bkp ErisKVIngeborg NygaardNO45208/1513
12Fabelfjellets BicaKVLiv DervoNO38298/2013
13Kløvbekken\\\'s BirkaKVBente HyttebakkNO52714/2013
14Stakkhaugen\'s I-PoteSVReitan, Tore-AndreasNO33963/2111

Vinnerklasse (VK)

Nr. Navn Rase Eier Reg.nr. Antall feltprøver Poeng
1Sognexpressen\'s Kzb NikitaKVROBERT BRENDENNO36509/14213
2Stakkhaugen\'s I-EnzoSVMorten Andrè Sundquist KirkesætherNO33969/2119
3Sako\'s Ciao BelloKVSimen BrekkeNO50375/2017
4Rollex av AstafjordKVUlf Erik AntonsenNO32117/1917
5Tiurjegerns Solo av SognexpressenKVROBERT BRENDENNO54523/1216
6Huldremyras ELV AlterraKVKim og Solveig AaknesNO52322/1814

Søk på hund, eier, eller reg.nr.

Om hunden din står som «Ikke registrert» betyr det at info om hunden vil komme opp etter første registrering i nytt system.

Støtt våre sponsorer - de støtter oss!

Skroll til toppen