NVKs cup for jakt- og apportprøver

Unghundklasse (UK)

Dog Photo
1
3
Rampen\'s ZXH Helt Prima

Nina Smidtsrød

Poengsum: 12

Reg.nr. NO45112/22

Dog Photo
2
3
Lyngenhalvøyas Wolt

Stig Kjøpsnes

Poengsum: 9

Reg.nr. NO36237/22

Dog Photo
3
3
Ulveslagets CTK Tjerma

Tore Tødås

Poengsum: 9

Reg.nr. NO45563/22

Åpen klasse (AK)

Dog Photo
1
3
Suldølen\'s AES Urho

Wenche Dørmænen

Poengsum: 14

Reg.nr. NO42201/16

Dog Photo
2
3
Rampen\'s YLE Bacchus

Johanne Sverresdatter Seeberg

Poengsum: 12

Reg.nr. NO50443/21

Dog Photo
3
3
Volelias Maki

Ellinor Nesse

Poengsum: 7

Reg.nr. NO51896/21

Vinnerklasse (VK)

Dog Photo
1
3
Sognexpressen\'s Kzb Nikita

ROBERT BRENDEN

Poengsum: 19

Reg.nr. NO36509/14

Dog Photo
2
3
Stakkhaugen\'s I-Enzo

Morten Andrè Sundquist Kirkesæther

Poengsum: 9

Reg.nr. NO33969/21

Dog Photo
3
3
Sako\'s Ciao Bello

Simen Brekke

Poengsum: 8

Reg.nr. NO50375/20

Unghundsklasse (UK)

Nr. Navn Rase Eier Reg.nr. Antall feltprøver Poeng
1Rampen\'s ZXH Helt PrimaKVNina SmidtsrødNO45112/22312
2Lyngenhalvøyas WoltSVStig KjøpsnesNO36237/2229
3Ulveslagets CTK TjermaKVTore TødåsNO45563/2239
4Rampen\'s ZXH SnellaKVSara Sibbern SørensenNO45107/2227
5Maya av LillealmSVØrjan AlmNO44941/2226
6Tolvmilskogens BirkSVPer Sture morkNO37203/2326
7Heika av LillealmSVTor Haugber/Kristine HaugbergNO44936/2216
8Skåtfjellets ETS MoloKVTom LilletvedtNO40740/2226
9Årnipens AnnaLVTerje SchjelderupNO52445/2224
10Ormkullens Js Irgas JrKVRoar HeggdalSE37514/202213
11Fågelvinmyrans Unna HorbmáSVMia Karine JohansenSE23010/202313
12Havheims Tredje VàrriSVMartin TangenNO38437/2313
13Masterbakken\'s DEA LovisKVTrude Giverhaug/Bård JohansenNO58794/2213
14Masterbakken\'s DEA LykkeKVLinda BjørnsundNO58793/2211
15Masterbakken\'s DEA ToivoKVOle Osvald KrokenNO58792/2211
16Hella\'s D-BrunoSVKnut Arild BakkeNO42090/2211
17Daimadalens Ayda MaidenSVTorstein Bredesen og Karin MoksnesNO48818/2311

Åpen klasse (AK)

Nr. Navn Rase Eier Reg.nr. Antall feltprøver Poeng
1Suldølen\'s AES UrhoKVWenche DørmænenNO42201/16214
2Rampen\'s YLE BacchusKVJohanne Sverresdatter SeebergNO50443/21312
3Volelias MakiKVEllinor NesseNO51896/2127
4Høldippla\'s Gullhår iSVR.Gill og E.HansenNO44265/2116
5Masterbakken\'s AEO ÁrjaKVIngeborg NygaardNO53480/1916
6Rampejegerns TristanSVOle BakmannNO40417/2116
7Skåtfjellets DTL RiekkoKVWenche DørmænenNO55010/1916
8Havheims Andre KurtSVMia AlmlöfNO43241/2016
9Åsheias Emb NilusKVCharlotte LundevikNO45352/1516
10Langsundets JierttáKVKarina KolflaathNO61595/2116
11Skåtfjellets ETS MoloKVTom LilletvedtNO40740/2216
12Kløvbekken\'s BirkaKVBente HyttebakkNO52714/2024
13Langvassåsens LunaLVLiv-Jorunn KarlsenNO39449/1524
14Sognexpressen\'s VNS Pontiac GTOKVROBERT BRENDENNO59153/2013
15Huldremyras Bkp ErisKVIngeborg NygaardNO45208/1513
16Fabelfjellets BicaKVLiv DervoNO38298/2013
17Langvassåsens I-DiviLVKristin SvendsenNO53447/1711
18Sognexpressen\'s VNS ClaraKVHans Petter BlokkumNO59150/2011
19Stakkhaugen\'s I-PoteSVReitan, Tore-AndreasNO33963/2111
20Tiurvingen\'s IndySVTorstein Bredesen/Karin MoksnesNO45976/1811

Vinnerklasse (VK)

Nr. Navn Rase Eier Reg.nr. Antall feltprøver Poeng
1Sognexpressen\'s Kzb NikitaKVROBERT BRENDENNO36509/14319
2Stakkhaugen\'s I-EnzoSVMorten Andrè Sundquist KirkesætherNO33969/2119
3Sako\'s Ciao BelloKVSimen BrekkeNO50375/2028
4Rollex av AstafjordKVUlf Erik AntonsenNO32117/1917
5Suldølen\'s AES JegerKVSveinung SteineNO42203/1617
6Tiurjegerns Solo av SognexpressenKVROBERT BRENDENNO54523/1216
7Huldremyras ELV AlterraKVKim og Solveig AaknesNO52322/1814
8Suldølen\'s AES UrhoKVWenche DørmænenNO42201/1613

Apportprøver (UK)

Nr. Navn Rase Eier Reg.nr. Antall apportprøver Poeng
1Havheims Tredje VàrriSVMartin TangenNO38437/23618
2Himmelkampens DXN IpaKVLinn Marie NordbyNO51323/23615
3Tolvmilskogens NansenSVGlenn LarsenNO37202/2326
4Torsbekkdalen\'s Ludvig von FlåklypaSVRuna VintervoldNO43034/2326
5Barmosen\'s K AlfredSVIda SollieDK14952/202326
6Havheims Tredje SøljeSVJulie GrandeNO38431/2326
7Daimadalens Ayda MaidenSVTorstein Bredesen og Karin MoksnesNO48818/2326
8Bygderampens TyriLVEli Andreassen RonglanNO44503/2326
9Huldremyras HTK ThunderStormKVVegard StrømNO40756/2326
10Masterbakken\'s DEA SnøRypaKVWenche Due HansenNO58791/2226
11Huldremyras HTK Vena SafenaKVKim og Solveig AaknesNO40755/2326
12Fjellgløtt\'s GKV KasaKVKamilla LjunggrenNO49822/2326
13Fjellgløtt\'s GKV Morro-NinaKVNina SmidtsrødNO49821/2326
14Torsbekkdalen\'s HarrySVTomas ChristensenNO43036/2325
15Havheims Tredje PelleSVØystein Hovli SørensenNO38442/2325
16Satawarman Saahan Sitä HaaveillaKVTilde Kvien DahlFI16265/2324
17Stebas V\'SiellaSVHeidi HuuseSE34569/202313
18Åsrampen DTB TyriKVLinda JahrenNO43815/2313
19TidemannSVKjetil p MidbrødNO52944/2322
20Bygderampens EddieLVGeir StrigerNO44509/2322
21Bygderampens RioLVStein-Ove BogholmNO44507/2311

Apportprøver (AK)

Nr. Navn Rase Eier Reg.nr. Antall apportprøver Poeng
1PotusKVAnne Birgitte FossumNO48072/21412
2Himmelkampens FancypantsKVLinn Marie NordbyNO39616/2149
3Hella\'s D-BrunoSVKnut Arild BakkeNO42090/2238
4Rognhøgdas D-DioLVGeir StrigerNO38515/2038
5Lyngenhalvøyas WoltSVStig KjøpsnesNO36237/2226
6Nattmålsheias Super NovaSVØrjan AlmNO40718/1826
7RuovdiSVKnut Ronglan AndreassenNO47748/1626
8Høgdalia\'s GNT TexasKVØystein DahlNO44236/1726
9Stakkhaugen\'s HarketSVGro Irene HansenNO49157/1726
10Outavainun NooraKVLisbeth ReinertsenFI23242/2226
11Rugdelias ÅLN NoraKVMonica SettemsdalNO51304/2026
12Speldraget\'s F GolddiggerSVRandi SchulzeNO43102/1236
13Aumlias ENM VilyaKVTor DanielsenNO50468/2225
14MarionViolet\'s RappKVSara Sibbern SørensenNO43803/1825
15Dikemarkens Egen BlommaSVSigne Karin HotvedtNO44540/2025
16Ulveslagets BTE AilaKVOlav SoldalNO41504/2125
17Tiurvingen\'s IndySVTorstein Bredesen/Karin MoksnesNO45976/1825
18Pladsfjellets RagoSVAnne BorgerudNO57165/1925
19MarionViolet\'s FightKVSteinar MoeNO43802/1835
20Suldølen\'s AES UrhoKVWenche DørmænenNO42201/1624
21Arvin av RøssmyraSVJostein HalvorsenNO46083/2224
22Eros av RøssmyraSVWalter PaulsenNO37037/1924
23Tiurheimens TaigaSVTrond LerengNO36389/2113
24Mønekollens SolSVBjørn NyhagenNO58053/2113
25Høldippla\'s Gullhår iSVR.Gill og E.HansenNO44265/2113
26Stakkhaugen\'s I-EnzoSVMorten Andrè Sundquist KirkesætherNO33969/2113
27Husängens ShadyKVTorbjørn Due HansenSE41534/201913
28Noraførr\'s K - Fauna - MiSVMagnhild ReiersenNO41970/2113
29Stakkhaugen\'s IrmaSVTorunn AndresenNO33964/2113
30Rampen\'s ZXH Helt PrimaKVNina SmidtsrødNO45112/2213
31Kongstorp\'s Ms VeraKVOddveig Torp DahlNO41598/2013
32Vingeslettas Before the StormSVHaakon LjunggrenNO51002/2023
33Volelias MakiKVEllinor NesseNO51896/2123
34Gapahukens HSM KatanaKVTorbjørn Due HansenNO44124/2212
355-kampen\'s DK AyaKVLinda Mari Dammen MoeNO32793/2012

Søk på hund, eier, eller reg.nr.

Om hunden din står som «Ikke registrert» betyr det at info om hunden vil komme opp etter første registrering i nytt system.

Støtt våre sponsorer - de støtter oss!

Skroll til toppen